Skrócony regulamin klubu czytelników Oficyny Gdańskiej Zaczytani w Gdańsku:

  1. Członkiem klubu może zostać każdy. Wypełniony formularz zgłoszenia można wysłać mailem, pocztą albo przynieść osobiście do siedziby firmy w godzinach 8-16.
  2. Przynależność do klubu nie wiąże się z koniecznością kupowania książek. Członkowie klubu mogą kupować dowolną liczbę książek tak często, jak mają na to ochotę. Mogą nawet ograniczyć członkostwo wyłącznie do uczestnictwa w promocjach książek i organizowanych przez Oficynę Gdańską wydarzeniach kulturalnych.
  3. Członkowie klubu będą mogli kupować wszystkie książki Oficyny Gdańskiej po specjalnych, niższych nawet niż w księgarni internetowej cenach.
  4. W 2016 roku członkowie klubu za kupione książki będą mogli płacić wyłącznie przelewem. Książki będzie można odebrać osobiście w siedzibie firmy albo, za dodatkową opłatą, zamówić przesyłkę pocztową.
  5. Członkowie klubu będą informowani o wszystkich premierach wydawniczych Oficyny Gdańskiej i organizowanych przez wydawnictwo wydarzeniach kulturalnych. Ulotki lub foldery z informacjami o klubie będą dołączane do wszystkich publikacji wydawnictwa. 

 

Oficyna Gdańska, ul. Sąsiedzka 2, 80-298 Gdańsk.