klub czytelnika

Zaczytani w Gdańsku

Oficyna Gdańska zachęca do udziału w klubie czytelników Zaczytani w Gdańsku. Członkowie klubu będą mieli dostęp nie tylko do wszystkich publikacji Oficyny po niższych cenach, ale również do licznych premii, przywilejów i prezentów. W ramach projektu na gdańskiej starówce powstanie księgarenka z książkami Oficyny i innymi publikacjami o Gdańsku. Miejsce to będzie pełniło także funkcję małej kawiarni i czytelni oraz centrum informacji o kolejnych publikacjach i przedsięwzięciach wydawnictwa.

Partnerami Oficyny Gdańskiej jest Nadbałtyckie Centrum Kultury oraz Mediateka w centrum handlowym Manhattan, w których odbywać się będą promocje książek, wykłady i inne imprezy kulturalne, ważne dla integracji społeczności klubu.

Do klubu czytelnika można się zapisać, wybierając przycisk zapisz się. Można też pobrać formularz zgłoszenia, wybierając przycisk pobierz formularz. Wydrukowany i wypełniony formularz należy przesłać pocztą na adres Oficyny Gdańskiej: 80-298 Gdańsk, ul. Sąsiedzka 2, albo złożyć osobiście w siedzibie firmy w godzinach 8-16.

zapisz się

pobierz formularz